يکشنبه, 30 خرداد 1400
  • ساعت : ۱۱:۴۵:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ 
  • کد خبر : ۳۵۹۴
    /  5
آتش سوزی زیر زمینی منزل مسكونی در خیابان شریعتی خرم آباد با تلاش سه تیم اعزامی اطفاء شد

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم‌آباد ، مهرداد فلاح رییس سازمان با اعلام خبر فوق گفت: ساعت ۱۵:۴۸ امروز ۱۸ اسفند در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام خبر آتش سوزی فوق بلافاصله سه تیم اطفایی از ایستگاه‌های شماره یک ، سه و پنج به همراه معاون عملیات سازمان به آدرس اعلام شده در خیابان شریعتی اعزام شدند.

 رییس سازمان آتش‌نشانی در ادامه تصریح کرد: هنگام رسیدن آتش نشانان به محل حریق دود و آتش زیادی از ساختمان در حال خارج شدن بود که هر لحظه بر شدت آتش سوزی افزوده می شد.

  وی در ادامه افزود : با توجه به قفل بودن درب زیرزمینی، آتش نشانان فوراً اقدام به شکستن قفل نموده و با قطع کردن برق و بستن شیر گاز ساختمان با استفاده از دستگاه های تنفسی وارد زیرزمینی شده و عملیات اطفاء حریق را آغاز کردند.

 فلاح با اشاره به سرعت عمل بالای آتش نشانان در امر اطفاء حریق گفت: خوشبختانه حریق در کمترین زمان ممکن اطفا و از گسترش آن و وارد آمدن خسارات بیشتر به زیرزمینی جلوگیری بعمل آمد.

 وی افزود: عملیات تهویه دود در پایان توسط آتش نشانان صورت گرفت و علت آتش سوزی نیز توسط کارشناسان سازمان در دست بررسی است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0