پنج‌شنبه, 26 فروردين 1400
  • ساعت : ۱۳:۵:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ 
  • کد خبر : ۳۵۸۸
سه مصدوم در حادثه رانندگی محور خرم آباد-بروجرد

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم‌آباد و به نقل از علی مراد بابایی کارشناس عملیات سازمان ساعت ۱۳:۲۷ ظهر امروز ۲۷ دی ماه ۱۳۹۹ پس از اطلاع سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی از بروز حادثه تصادف در محور خرم آباد به بروجرد محدوده روستای تجره، سریعا تیم امداد و نجات ایستگاه شماره ۲ سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

بابایی که خود نیز در محل حادثه حضور داشت در این خصوص گفت: در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ پس از انحراف از مسیر با گاردریل و سپس با خودروی پژو آردی برخورد کرده بود که بر اثر این برخورد راننده‌های هر دو خودرو مصدوم و درون کابین خودرو محبوس شده بودند که امدادگران بلافاصله مصدومان را با استفاده از تجهیزات امدادی خارج و به آمبولانس حاضر در محل تحویل دادند.

 کارشناس عملیات سازمان آتش‌نشانی در ادامه بیان داشت: متاسفانه به علت ازدحام جمعیت و شلوغ بودن محل سانحه ، یک دستگاه کامیون که با سرعت بالا در حال نزدیک شدن به جمعیت بود ، کنترل خود را از دست داده و واژگون شد که راننده کامیون نیز بر اثر این حادثه دچار مصدومیت گردید.

سر آتش یار علی مراد بابایی در پایان بیان داشت: آتش نشانان ضمن خارج کردن راننده کامیون از کابین خودرو و ایمن سازی خودرو و محل حادثه، اقدامات ایمنی لازم جهت برقراری تردد ایمن خودروها با همکاری پلیس راهور انجام دادند. 

 علت حادثه توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0