دوشنبه, 11 اسفند 1399
  • ساعت : ۲۰:۵۷:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ 
  • کد خبر : ۳۵۸۴
✅ پیام تبریك ریاست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مردادماه، روز خبرنگار
🔸 گرامی باد نام و یاد شهید گرانقدر محمود صارمی و شهدای خبرنگار که در راه انجام وظیفه، مانایی و بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح داده و با ایثار جان، به شرافت این حرفه مقدس اعتباری ‌بیش از پیش بخشیده و به سوگندشان به قلم تا انتها وفادار ماندند.

🔹 فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه که در تقویم به نام روز خبرنگار مزین شده فرصت مغتنمی برای ارج نهادن به تلاش خبرنگارانی است که خاضعانه و بی ادعا همچون چراغی روشن و هدایت گر در جامعه به شناخت نقاط قوت و ضعف پرداخته و با هدف روایت حقایق، بیرق آگاهی بخشی را بر دوش کشیده و در راستای پاسداری ‌و حراست از اندیشه ها از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.

🔸 طلایه داران این سلسله، راهیان وادی آگاهی بخشی، مجاهدانی هستند که در نگارش خبر از جوهره ی جان خویش مرکّب ساختند و در سپهر شهادت و ایثار، ستارگانی جاوید شدند.

🔹 اکنون نیز که کشور عزیزمان درگیر ویروس منحوس کروناست، باز هم قشر خبرنگار و اصحاب رسانه هستند که به همراه سایر دستگاه های مربوطه در جهت آگاهی بخشی به مردم به میدان آمده و دوشادوش کادر پزشکی و درمان و نیرو های امدادی بی وقفه تلاش می کنند و به عنوان بازوان پرتوان مسئولان، پرقدرت تر و آگاه تر در صحنه حضور دارند که ما نیز قدردان زحمات تک تک این عزیزان هستیم.

✨ اینجانب فرصت را غنیمت دانسته و با  گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و همه شهیدان عرصه آگاهی بخشی، هفدهم مردادماه روز خبرنگار را تبریک عرض نموده و به مصداق حدیث شریف «مَنْ لَمْ یَشْکُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ لَمْ یَشْکُرِ اللَّهَ عَزَّ وَ جَل‏»، ضمن قدردانی از تلاش‌های فعالان متعهد رسانه‌ای استان اعم از مجموعه خبر صدا و سیمای استان لرستان، خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی و مطبوعات و نشریات وزین استان، توفیق همه ی عزیزان را از درگاه خداوند سمیع و بصیر خواهان و خواستارم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0