يکشنبه, 11 خرداد 1399
  • ساعت : ۰:۴۳:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ 
  • کد خبر : ۳۵۶۰
پیام تبریك ریاست سازمان آتش نشانی خرم آباد به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
‍ ◀️ به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی، حمیدعلیرضای رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
🔸 در متن پیام آمده است در روزگاری که توسعه و پیشرفت همه‌جانبه جوامع بشری بیش از هرچیزی با آگاهی، اطلاع رسانی و تعاملات انسانی گره خورده، علم ارتباطات و روابط‌عمومی بعنوان زبان و قلب تپنده سازمان‌ها عمل کرده و بسترهای لازم برای تسهیل فرایند اطلاع‌رسانی به جامعه را فراهم و به عنوان مجموعه ای منسجم و هدفمند، با تلاش های بی دریغ و موثر در راستای اطلاع رسانی و شفاف سازی،بعنوان واسطه ای برای ایجاد و حفظ ارتباط یک مجموعه با دنیای پیرامون خود عمل می‌کند.

🔹 ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی بهانه‌ای شد تادیگربار، خدمات بی دریغ و شبانه روزی این عرصه حساس و خطرآفرین را یادآور شویم که ماموریت انجام آن بر عهده روابط عمومی است.
🔸 این روز در حقیقت فرصت ارزشمندی است برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌ سخت کوشان عرصه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تسهیل خدمت رسانی به مردم گام بر می‌دارند.

🔹 اینجانب ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی به تلاشگران این عرصه، از زحمات بی دریغ مسوول روابط عمومی سازمان آتش نشانی که با اطلاع رسانی به موقع و انعکاس اخبار حوادث و ارایه نکات آموزشی، مردم عزیزمان را از چگونگی عملکرد و خدمات این سازمان آگاه می‌سازد قدردانی کرده از باریتعالی برایش آرزوی موفقیت و سربلندی می‌نمایم .
✨ حمید علیرضایی
🔶 رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد
🌐 @khorramabad125 🌐
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0