سه‌شنبه, 29 آبان 1397 English          

عنوان : یك كشته و پنج مصدوم در تصادف خونین خودروی پراید با تریلر كِشنده در محور خرم آباد كوهدشت
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ 
ساعت : ۱۱:۵۸:۳۳

‍‍ ✅به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه یازدهم مردادماه تصادف دو دستگاه خودرو در شهرک باباعباس در جاده خرم آباد به کوهدشت به اطلاع سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان رسید.

پس از اطلاع از حادثه مذکور تیم های عملیاتی از ایستگاه های شماره ۳ و امداد سازمان به فرماندهی محمد میرزایی به محل حادثه اعزام شده و پس از رسیدن با همکاری تیم هلال احمر اقدامات لازم را جهت خارج نمودن مصدومین و فرد فوت شده را انجام دادند.

به گفته ی میرزایی معاونت عملیات این سازمان در این حادثه که بین یک دستگاه خودرو پراید با یک دستگاه تریلر کشنده ی ایویکو رخ داد راننده خودرو پراید کشته و چهار سرنشین دیگر این خودرو راهی بیمارستان شدند، راننده تریلر نیز توسط عوامل اورژانس به بیمارستان اعزام شد.

تیم های اعزامی آتش نشانی پس از انجام اقدامات ایمنی لازم اقدام به مصدود سازی مسیر عبور خودروها به جهت جلوگیری از ایجاد حادثه نموده و تا رسیدن خودرو های پلیس راهور به جهت پاکسازی مایعات ریخته شده به وسیله ی ریختن خاک در سطح راه تا ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد در محل حضور داشتند.

تیم های عملیاتی از هلال احمر، اورژانس، پلیس راهور و نیروی انتظامی و سازمان آرامستانها در این عملیات با آتش نشانی خرم آباد همکاری داشتند.بازگشت           چاپ چاپ     
 
:. سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد .:
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211