شنبه, 30 دی 1396 English          

رو عنوان : مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی خرم‌آباد:
عنوان : آتش‌نشانی خرم‌آباد با مشكل كمبود نیروی انسانی روبه‌رو است
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ 
ساعت : ۱۵:۵۵:۸

به گزارش روابط عمومی آتش نشانی خرم‌آباد، حمید علیرضایی اظهار داشت: در سطح شهرستان خرم‌آباد هشت ایستگاه آتش‌نشانی وجود دارد که از این تعداد هفت ایستگاه اطفاءحریق و یک ایستگاه امداد و نجات است.

وی افزود: ست امداد و نجات در خودروهای دو ایستگاه در جنوب و شمال شهر مستقر است و تقریباً کار ایستگاه دومنظوره را انجام می‌دهند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری خرم‌آباد بابیان اینکه 150 نیروی عملیاتی در سازمان آتش‌نشانی خرم‌آباد فعال است و در سه شیفت 1224 کار می‌کنند عنوان کرد: آتش‌نشانی خرم‌آباد با کمبود نیروی انسانی مواجه است و در هر ایستگاه حداقل باید شش نیروی عملیاتی اضافه شود.

وی بیان کرد: برای افزایش نیرو درخواست خود را ارسال کرده‌ایم و در حال پیگیری است که امیدواریم با اخذ مجوزهای لازم، تعداد نیروهای عملیاتی سازمان افزایش یابد، همچنین آتش‌نشانی خرم‌آباد نیاز به نیروی خانم امدادگر دارد ولی شرایط مکانی و رفاهی استخدام خانم را نداریم.

علیرضایی تصریح کرد: سازمان آتش‌نشانی خرم‌آباد در هشت‌ماهه امسال هزار و 435 مورد حادثه را امدادرسانی کرده که از این تعداد حوادث، هزار و 212 مورد مربوط به اطفاء حریق و 223مورد حادثه مربوط به امداد و نجات بوده است.بازگشت           چاپ چاپ     
 
:. سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد .:
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211