شنبه, 30 دی 1396 English          

رو عنوان : مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی خرم‌آباد:
عنوان : ۳۰۰۰ دانش‌آموز در خرم‌آباد دوره‌های آموزشی "اطفای حریق، زلزله و هشدارهای ایمنی" را فرا گرفتند
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ 
ساعت : ۱۶:۴۴:۵۱

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی خرم‌آباد به نقل از تسنیم، حمید علیرضایی بابیان اینکه یکی از اولویت‌های سازمان آتش‌نشانی خرم‌آباد برگزاری دوره‌های آموزشی، پیشگیری و ورزش است اظهار داشت: آموزش‌های درون‌سازمانی به‌صورت هفتگی با امکانات موجود برگزار می‌شود و آموزش‌های بیرون سازمانی نیز در مدارس، مکان‌های عمومی و در مکان‌هایی که از سازمان درخواست می‌شود به‌صورت رایگان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون سه هزار دانش‌آموز دوره‌های آموزشی اطفاء حریق، زلزله و هشدارهای ایمنی را فراگرفته‌اند افزود: این دوره‌های آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی برای دانش‌آموزان برگزارشده و آمادگی کامل داریم نه‌تنها در کل مدارس بلکه در مساجد و مکان‌های عمومی که درخواست کنند آموزش‌ها ارائه شود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم‌آباد عنوان کرد: بهترین شیوه برای ارتقا سطح ایمنی در جامعه، آموزش و فرهنگ‌سازی است که در راستای رسیدن به این هدف، سازمان آتش‌نشانی خرم‌آباد همه‌ساله با همکاری سازمان آموزش‌وپرورش نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی برای دانش‌آموزان اقدام می‌کند.

وی بابیان اینکه در هشت‌ماهه امسال 472 نفر از نیروهای ادارات و شرکت‌ها آموزش داده‌شده‌اند تصریح کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی برای کارکنان نیز در نظر است ولی به خاطر کمبود اعتباری که وجود دارد در راستای برگزاری این دوره‌های تخصصی در آینده اقدام می‌شود.

علیرضایی در راستای بازدید از مدارس و بررسی سطح ایمنی آن‌ها خاطرنشان کرد: مدارس از ساختمان‌های پرخطر هستند که بحث بازرسی سطح ایمنی مدارس در حال انجام و بازدیدها رو به اتمام است و نتیجه‌گیری به آموزش‌وپرورش استان اعلام می‌شود.

وی گفت: همچنین بازدید از مراکز خریدوفروش و پاساژهای سطح شهر نیز در دست اقدام است که متأسفانه اکثر پاساژهای سطح شهر ایمنی لازم را ندارند.بازگشت           چاپ چاپ     
 
:. سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد .:
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211